Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Tanec ulice na Pražačce

Ani deštivé počasí, kterým začalo čtvrteční ráno 9. září, nebylo překážkou setkání dětí ve sportovním areálu na Pražačce. Radní městské části Praha 3 Martina Šandová tady zahájila Tanec ulice – sportovně-kulturní akci, jejímž cílem je podpořit integraci dětí z různých sociálních vrstev, etnik i národnostních menšin.

Městská část Praha 3 ve spolupráci s Městskou policií, záchranáři a hasiči společně s  občanskými sdruženími jako Sdružením pro mimoškolní sportovní aktivity SPORT, 147. PS Galaxie nebo Životem bez závislostí připravila pro děti především ze základních škol v Praze 3 dopoledne plné her a zábavy.

Školní týmy se utkaly ve fotbalu, hlavně chlapci ocenili střelbu z  paintballových pistolí nebo z foukaček pro šipky. Všem udělal radost populární skákací hrad nebo ukázky výcviku policejních psů.

„Právě projekty i akce tohoto typu, jako je dnešní „Tanec ulice“ ukazují možnou cestu, jak vysvětlit lidem, kteří pocházejí z různých kulturních prostředí, že je možné zachovat si vlastní identitu, což ale nevylučuje možnost vzájemného spokojeného a hlavně přínosného soužití,“ zdůraznila při zahájení akce radní Martina Šandová.

Výpis všech článků

Další zprávy

ic_auto_047

Nové auto pro klienty Integračního centra

16. 09. 2010
Bez obrázku

Sportovní klub ZŠ Jeseniova slaví padesáté výročí svého založení.

20. 09. 2010
Bez obrázku

Sportovní klub ZŠ Jeseniova slaví padesáté výročí svého založení.

20. 09. 2010
Další zprávy
Login