Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Sportovní klub ZŠ Jeseniova slaví padesáté výročí svého založení.

Sportovní klub ZŠ Jeseniova zve na oslavy založení klubu.

Vyvrcholením oslav bude v sobotu 20. 11. 2010 slavnostní ples klubu, který bude závěrečnou a zároveň největší a nejvýznamnější oddílovou akcí v letošním roce.

Rádi bychom pozvali na ples bývalé členy klubu. Vstupenky si můžete zablokovat na e-mailu: jeskasoutez@seznam.cz. Více informací najdete od října na našich oficiálních stránkách -  www.jeseniova.cz, nebo na facebooku – SK ZŠ Jeseniova.

V rámci oslav jsme již pořádali akce pro současné členy klubu – Bowlingový turnaj, Aprílový běh s kuřetem, Běh tunelem, beachový turnaj Yeska Cup, Tondův Amatérský desetiboj a Jeseňácký míčový víceboj. Největším dílem k oslavám ovšem přispěli naši mladí atleti ziskem čtyř zlatých, čtyř stříbrných a sedmi bronzových medailí z mládežnických mistrovství České republiky.

Velmi nás zajímá budoucnost klubu, velkou pozornost proto věnujeme přípravkám, žákovským a mládežnickým kategoriím. Máme v názvu základní školu, ale děti, které u nás sportují a závodí, mohou, ovšem nemusí být žáky ZŠ Jeseniova.

Nabíráme děti a mládež z celé Prahy a okolí. Byli bychom rádi, kdybyste i Vy (Vaše děti) tvořili další, třeba znovu padesátiletou historii našeho atletického klubu.

Za SK ZŠ Jeseniova

Milan Gála ml.

Login