Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Atletické soutěžení s Kinderiádou

Slunečné a teplé počasí přivítalo v úterý 21. září žáky prvního stupně pražských základních škol na již 13. ročníku atletické soutěže Kinderiáda.

Slunečné a teplé počasí přivítalo v úterý 21. září žáky prvního stupně pražských základních škol na již 13. ročníku atletické soutěže Kinderiáda. Na stadionu základní školy Jeseniova děti závodily v běhu, skoku do dálky, házely míčkem i nafukovacími raketami. Poměřily své síly na překážkové dráze a utkaly se také ve srážení kuželek.

Kromě možnosti ochutnat atmosféru opravdových závodů se dětem ze škol, jenž se probojují do finálového kola, nabízí také šance získat finanční výhry v celkové hodnotě 300 000 Kč, které umožní  opravy školních sportovišť.

-mot-

Výpis všech článků

Další zprávy

trhy_MG_0174

Farmářské trhy na Jiřáku tento týden s puncem BIO

22. 09. 2010
privatizace_zizkov

91 domů v Praze 3 míří do privatizace

27. 09. 2010
regenerace

Nájemné zatím neporoste

29. 09. 2010
Další zprávy
Login