Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

SK ZŠ Jeseniova oslavil 50 let výročí založení a vyhlášení atleta roku 2010

Letošní nejúspěšnější atletickou sezónu své historie završil v sobotu 20. 11. 2010 Sportovní klub ZŠ JESENIOVA plesovými oslavami 50letého výročí svého založení.

V sále kulturního centra Novodvorská byla atletkou roku 2010 vyhlášena účastnice juniorského mistrovství světa v běhu do vrchu a několikanásobná medailistka z Mistrovství ČR v bězích na dráze a na silnici Petra Kubešová, která tak obhájila své loňské prvenství. Ocenění získaly také atletky zlaté dorostenecké štafety na 4x400m Kateřina Kodrová, Nicole Rohlenová, Monika Hrachovcová a Karolina Hlavatá a dále družstvo dorostenek, které vybojovalo stříbrné medaile na Mistrovství ČR družstev.

Do síně slávy byl poté za bouřlivého potlesku jako první čestný host uveden zakladatel SK ZŠ JESENIOVA Milan Gála, následován bývalým ředitelem ZŠ Jeseniova Vladimírem Paláskem a vynikajícím čtvrtkařem a odchovancem SK ZŠ JESENIOVA Janem Poděbradským. Trenérem roku se za svou vynikající práci s dětmi stala Vendulka Velcová.

Oslav a rozkrojení narozeninového dortu se zúčastnilo přes 200 hostů z řad současných i bývalých atletů, funkcionářů, trenérů a dalších osobností.

Výpis všech článků

Další zprávy

bezpecne_do_skoly_1

Bezpečně do školy v Lupáčově ulici

22. 11. 2010
bezpecne_do_skoly_1

Bezpečně do školy v Lupáčově ulici

22. 11. 2010
orez

Rada rozdělila kompetence starostce a místostarostům

22. 11. 2010
Další zprávy
Login