Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Setkání se stoletou jubilantkou ze Žižkova

Starosta městské části Praha 3  Michal Vronský se setkal se stoletou obyvatelkou Žižkova, paní Vilemínou Kožíškovou, které osobně poblahopřál ke 100. narozeninám. 

Paní Vilemína Kožíšková se narodila dne 14. července roku 1923, sté narozeniny tak letos oslaví, co nevidět po boku svých nejbližších. Pochází z umělecké rodiny malířů a hudebníků. Dlouhá léta pracovala jako švadlena v Národním divadle a znala se s mnoha herci a slavnými osobnostmi. V současné době o ní pečuje její dcera, paní Vilemína má dvě vnoučata, dvě pravnoučata a tři prapravnoučata, z nichž nejmladšímu Toníčkovi jsou 3 roky a jak praprababičce, tak i prababičce dělá velkou radost. Paní Vilemínu baví čtení, televize a luštění osmisměrek, udržuje si tím výbornou paměť a všeobecný rozhled. Pan starosta Michal Vronský paní Vilemíně Kožíškové poblahopřál s předstihem dne 23. června 2023, protože paní Vilemína odjíždí na léto na chatu do Mrače v okrese Benešov. Pan starosta předa paní Vilemíně Knihu o Praze 3, dárkovou poukázku v hodnotě 1000 Kč, kávu, šampaňské a čokoládové pralinky. Společné setkání bylo velmi příjemné a pan starosta si s paní Vilemínou i její dcerou přiťukl šampaňským a popřál jí vše nejlepší ke 100. narozeninám. 

Výpis všech článků

Další zprávy

DSC08134

Pokládání kamene Stolpersteine v Jeronýmově ulici

27. 06. 2023
IMG 9724

Prahu 3 navštívil prezident Petr Pavel

27. 06. 2023
Snímek obrazovky (51)

Vernisáž venkovní výstavy — Olga Havlová — První dáma republiky — Královna dětí v Infocentru Praha 3 

29. 06. 2023
Další zprávy
Login