Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Rozhodněte o podobě parčíku u Vinohradské nemocnice

Park s dětským hřištěm nedaleko Vinohradské nemocnice se má proměnit. Jeho budoucí podobu můžete ovlivnit i vy v anketě, která běží do 9. listopadu.

Ateliér Steiner a Malíková krajinářští architekti vypracovali koncepční návrh, který představuje možné úpravy parku. Ty spočívající ve změně cestní sítě, obnově dětského hřiště, doplnění stromového patra a v instalaci nového mobiliáře. Připomínkovat studii můžete až do 9. listopadu v online anketě. Setkání přímo na místě se pak uskuteční v neděli 27. listopadu v 15 hodin.

Sdílet:

Miroslav Štochl

03. 11. 2022

Výpis všech článků

Další zprávy

65 Stastny CZ TT

František Šťastný — motocyklová legenda z Koněvovy ulice

09. 11. 2022
drink-gcc9c85ede 1920

Stavte se na první mezinárodní snídani

11. 11. 2022
ohrada1

Promluvte do budoucí podoby oblasti Ohrada — Pražačka

16. 11. 2022
Další zprávy
Login