Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Radnice zajistila důstojnější pohřby  

V úterý 1. listopadu se konal první pohřeb do obecní hrobky na Olšanských hřbitovech, kterou pro ukládání ostatků osamělých obyvatel Prahy 3 pořídila radnice.

Začátkem listopadu se uskutečnil pohřeb jedenácti zdejších zesnulých obyvatel do hrobky, kterou třetí městská část získala od Hřbitovů a pohřebních služeb hlavního města Prahy. Zúčastnili se ho také zástupci církví a radnice. Podobné obřady se budou konat přibližně dvakrát ročně. Pokud se jich budete chtít zúčastnit, termíny najdete s předstihem v Radničních novinách a na sociálních sítích Prahy 3.

Sdílet:

Miroslav Štochl

02. 11. 2022

Výpis všech článků

Další zprávy

sroba

Rozhodněte o podobě parčíku u Vinohradské nemocnice

03. 11. 2022
65 Stastny CZ TT

František Šťastný — motocyklová legenda z Koněvovy ulice

09. 11. 2022
drink-gcc9c85ede 1920

Stavte se na první mezinárodní snídani

11. 11. 2022
Další zprávy
Login