Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Přijďte se podívat na díla oceněná v celostátní keramické soutěži

V pondělí 4. března se v Clam-Gallasově paláci uskuteční vernisáž k výstavě děl oceněných v celostátní keramické soutěži, ktrerou pořádá DDM – Ulita s podporou magistrátu hlavního města Praha.

Vernisáž začne v 17 hodin a těšit se můžete na hudební vystoupení slammerky, improvizátorky a zpěvačky Máši Černíkové alias Bio Mashi. 

Samotná výstava potrvá v termínu od 5. do 27. března a bude otevřená v úterý až pátek od 13 do 18 hodin, v sobotu a neděli od 10 do 18 hodin.

Výstava je vyvrcholením druhého ročníku soutěže. Tématem této soutěže pro děti a mládež, která se uskutečnila v roce 2023, bylo výročí 30 let od vzniku České republiky. Téma bylo pojato široce – od státních symbolů přes výrazné i méně známé osobnosti kulturního a společenského života až po pojetí české krajiny.

Na výstavě budou kromě vítězných děl soutěže k vidění objekty mladé české sochařky Marie Jiřičkové a také díla několika dalších autorů, kteří na soutěž tematicky navazují.  

Výstava je doplněna vzdělávacími prvky: QR kvíz, výtvarná dílna (foto komiks), stolní hry, promítání krátkých zábavných vzdělávacích filmů. Program je samoobslužný, není potřeba se objednávat.

Vstup je zdarma. Adresa: Husova 20, Praha 1, vchod z nádvoří.

Sdílet:

Iva Vašáková

01. 03. 2024

Login