Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Přijďte na debatu o posílení potenciálu parku Židovské pece

Veřejná debata se uskuteční 16. října 2017 od 17:00 hodin v Kulturním centru Vozovna.

Zástupce starosty městské části Praha 3 Jan Materna si Vás dovoluje pozvat na veřejnou debatu na téma posílepozvánka_židovské_pece_ní potenciálu parku Židovské pece. Debata se uskuteční 16. října 2017 od 17:00 hodin v Kulturním centru Vozovna.

V současné době je park ucelenou funkční jednotkou zeleně, která nabízí velké možnosti rozvoje, ale má
 samozřejmě i své nedostatky a problémy. Během debaty bude představena studie, která má za cíl proměnit tvář parku v modernější, zajímavější místo. Díky velmi současnému přístupu krajinářské architektury se mohou Židovské Pece stát kvalitní součástí zelené infrastruktury v oblasti Žižkova. Neméně důležitá je také ambice zvýšit estetickou hodnotu parku a přitažlivost pro návštěvníky.

Se studií blíže seznámí autoři dokumentace, která se v současné době pro park zpracovává, Ing. arch. MgA. Michal Fišer, Ing. Jana Pyšková a Ing. Ondřej Fous.

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_0600

Vážení spoluobčané, kompostujte s námi!

06. 10. 2017
_DSC3624001

Nejrychlejší maratonci z Trojky převzali ocenění

06. 10. 2017
Dotace 181

Startují semináře pro žadatele o dotace

11. 10. 2017
Další zprávy
Login