Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Startují semináře pro žadatele o dotace

V úterý 17. října se uskuteční první seminář pro žadatele o dotace. Druhý bude následovat 18. října.

Oba semináře se konají v 17:00, v sále zastupitelstva MČ Praha 3, Havlíčkovo náměstí 9, 1. patro. Je nutné se na ně předem registrovat. Registrační formulář je k dispozici zde.

Dotační programy pro rok 2018 zahrnují následující oblasti: památkovou péči, životní prostředí, kulturu, tělovýchovu a sport, sociální oblast a zdravotnictví, volnočasové aktivity dětí a mládeže.

Termín pro podávání žádostí je od 1. do 30. listopadu. Usnesení, bližší informace a kontaktní osoby pro jednotlivé oblasti dotačních programů naleznete zde.

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_0057

Radnice jednala o projektu dodávky vody v náhradním balení

13. 10. 2017
IMG_0348

Na radnici se konaly semináře pro žadatele o dotace, žádosti lze podávat až do konce listopadu.

19. 10. 2017
podnikatel image

Soutěž Podnikatel a živnostník roku Prahy 3 již zná své vítěze

23. 10. 2017
Další zprávy
Login