Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Praha 3 podporuje Ukrajinu a mírové řešení

Na radnici Prahy 3 zavlála ukrajinská vlajka. Radnice vyjadřuje solidaritu Ukrajině. Podporuje mírové řešení a je připravena poskytnout hmotnou nebo jinou pomoc.

Radní Prahy 3 vyvěsili symbolicky jako akt podpory Ukrajiny na radnici její státní vlajku.

„S vědomím všech historických událostí, kdy o našem území také rozhodoval někdo jiný než my, nemůžeme zůstat ve věci událostí na Ukrajině lhostejní. Držím palce Ukrajině a všem, kteří se dosud nevzdali snahy o mírové řešení. V současnosti nevíme, co přinesou následující dny, nicméně v případě potřeby hmotné či jiné pomoci nezůstaneme stranou,“ uvádí Jiří Ptáček, starosta Prahy 3.

Sdílet:

Zuzana Křížková

22. 02. 2022

Login