Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Masopustní den na Jiřáku

Praha 3 přichystala masopustní den na Jiřáku. V sobotu 26. února se uskuteční masopustní farmářské trhy se zabijačkovými dobrotami a speciální limitovanou edici Masopustní 12° od Vinohradského pivovaru v designu Pavla Fuksy.

Letos se Praha 3 opět z důvodu vládních opatření tradičního žižkovského masopustu nedočká, ale přichystala masopustní den na Jiřáku. V sobotu 26. února zve na speciální farmářské trhy. Oproti tradičním trhům budou mít prodlouženou otevírací dobu do 18 hodin a k běžnému sortimentu nabídnou zabijačkové dobroty, lokše s prýtem, celozrnné a bezlepkové pečivo, maďarský fazolový guláš a jako sladkou tečku koláčky nebo koblihy.

Dále třetí městská část připravila speciálně pro tuto příležitost s Vinohradským pivovarem limitovanou edici Masopustní 12° v designu od Pavla Fuksy.

A když to situace dovolí, je připravena i další zábava pro malé i velké.

Pro aktuální informace sledujte:

facebook -— Praha 3

Facebook — Trhy na jiřáku

 

Sdílet:

Zuzana Křížková

23. 02. 2022

Login