Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Praha 3 má nové testovací místo na Floře

Společnost aiomica otevřela ve spolupráci s radnicí a OC Atrium Flora již druhé odběrové místo na COVID-19 v Praze 3. Nachází se přímo za obchodním centrem a je dostupné z ulice Vinohradská a Jičínská. Nabízí antigenní a PCR testování.

Starosta Prahy 3 Jiří Ptáček, předseda představenstva společnosti aiomica Josef Švenda a ředitel OC Atrium Flora Miloš Vaľovský, slavnostně otevřeli nové odběrové místo COVID-19 pro Prahu 3 za OC Atrium Flora.

Po zavedení povinného testování ve firmách dramaticky vzrostl zájem o dobrovolné antigenní testy. Společnost aiomica se proto se svými partnery připravila nové odběrové místo v Praze 3. „Aiomica, která s námi tenhle projekt táhne, naštěstí zareagovala velmi bystře a na Floře jsme otevřeli další testovací centrum. Odběr i čekání na výsledky probíhá venku,“ uvádí starosta Prahy 3 Jiří Ptáček. „Kapacita našeho stávajícího odběrového místa na Havlíčkově náměstí byla plně obsazena. A tak jsme velmi rádi, že jsme byli schopni najít partnera ve vedení OC Atrium Flora, který umožnil rychlé rozšíření této důležité služby veřejnosti,” vysvětluje Josef Švenda, předseda představenstva společnosti aiomica, a.s.

Odběrové místo zajišťuje testování pro samoplátce, firmy i na žádanky od lékaře. Poskytuje laboratorní antigenní testy, antigenní rychlotesty i standardní testy PCR. Nabízí i možnost vystavit lékařské potvrzení o výsledku testování pro vycestování do zahraničí.

K antigennímu nebo PCR testu lze objednat na Praha 3, za OC Atrium Flora | aiomica

„Děkuji aiomice i OC Atrium Flora za spolupráci. Zůstaňte zdrávi!“, uzavírá starosta Ptáček.

Sdílet:

Zuzana Křížková

26. 03. 2021

Login