Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Vloupal se do lékárny

Ve výloze lékárny je nějaký muž. Oznámení tohoto znění jela hlídka prověřit v sobotu 9. 7. 2022 po 5. hodině ranní do Koněvovy ulice.

Na místě ji čekal oznamovatel, který uvedl, že neznámý muž utekl do parku. Jeho nezvanou návštěvu potvrdila rozbitá skleněná výplň vchodových dveří. Jeden ze strážníků se vydal určeným směrem, muže odpovídajícího popisu dostihl v ulici K Chmelnici a po ztotožnění ho omezil na osobní svobodě. Třiačtyřicetiletý muž měl zakrvácené ruce od drobných oděrek. Při následné prohlídce okolí objevili strážníci v nedalekém křoví dva trezory od pokladen potřísněné krví a batoh. Případ byl předán k dořešení státní policii.

Sdílet:

MP Praha 3

13. 07. 2022

Login