Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Házel kameny na zaparkovaná vozidla, měl vztek

V kasinu mu údajně neuznali výhru, tak si vybil zlost na zaparkovaných vozidlech, na které házel kameny v prostoru křižovatky ulic Jeseniova a Zelenky-Hajského v Praze 3.

Svědek jeho počínání přivolal strážníky, kterým muže popsal a sdělil směr jeho pohybu. Hlídka vandala objevila po chvíli v okolí. K činu se přiznal, důvodem měla být neuznaná výhra v kasinu. Čtyřiačtyřicetiletý muž kameny poškodil tři osobní vozidla, jejich majitelé nebyli schopni způsobenou škodu na místě vyčíslit. Podezření z trestného činu šetří Policie ČR.
 

Sdílet:

MP Praha

04. 06. 2022

Login