Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Dívka řádila večer v obchodním centru

Těsně před desátou hodinou večer dne 9.12.2019 se ostraha obchodního centra v Praze 3 obrátila na tísňovou linku strážníků s tím, že jim nezletilá dívka poškozuje vybavení. Pracovník ostrahy hlídce sdělil, že se opakovaně pokusil kontaktovat matku holčičky, ale marně. Navíc dívku dobře zná, do obchoďáku chodí pravidelně a je tam dlouho do večera. Tentokrát řádila na dětských herních automatech a naštěstí žádný neponičila. Strážníci kontaktovali matku 11 leté dívky a ta jim slíbila, že pro ni ihned přijede. Nakonec si dívku vyzvedla matky 17 letá sestřenice. Nezodpovědným chováním matky se nyní bude zabývat správní orgán.

Text: MP Praha

Sdílet:

Mgr. Pavel Šmída

10. 12. 2019

Login