Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Den integrovaného záchranného systému na ZŠ Chmelnice

Jak to vypadá uvnitř hasičského vozu, co všechno dovede služební policejní pes nebo jak správně poskytnout první pomoc. To se dozvěděli žáci Základní školy Chmelnice ve středu 6. května při Dni integrovaného záchranného systému, který na škole připravili záchranáři, hasiči a policisté ve spolupráci s žižkovskou radnicí.

117614_46069_IZS_MG_3674.JPG

Základní školu vedle Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy navštívili také pracovníci městské, republikové a vojenské policie, členové Českého červeného kříže a psovodi. Děti se tak dozvěděly, jak fungují a co je posláním jednotlivých složek integrovaného záchranného systému.

V letošním roce se jedná již o čtvrtou školu, na které se uskutečnila přehlídka práce záchranářů, policistů a hasičů. Minulý týden obdobná akce proběhla v Mateřské škole Jeseniova 204.

Výpis všech článků

Další policejní okénko

Bez obrázku

Mladík se vloupal do zubní ordinace, policisté ho zadrželi

26. 08. 2012
policista_hrdina

Starostka Hujová ocenila strážníka hrdinu

22. 10. 2012
Sluzebna_MP3_3

Městští strážníci v Praze 3 mají novou služebnu

14. 11. 2012
Login