Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Plavecký areál Pražačka otevřel nový bazén pro miminka

Třetí městská část 12. listopadu otevřela nový bazén pro nejmenší děti včetně kojenců v budově plaveckého areálu Pražačka. Vyhřívaný bazén s vodou o teplotě 31° C pro děti od šesti měsíců do zhruba čtyř let vznikl přestavbou původních, již nepoužívaných šaten krytého bazénu. Nový bazén o rozměrech 4,5x5 metrů je přístupný pro účastníky kurzů plavání kojenců a dětí.

328476_170006__MG_0245.jpg

Podle zástupce starostky pro investice Ivana Holečka se v zázemí nového bazénu nachází nejen prostor pro kočárky, prostor pro odpočinek a aklimatizaci dětí, ale také přebalovací místnost s přebalovacím pultem a místnost pro kojení. Samozřejmou součástí hygienicky odděleného bazénu jsou samostatné sprchy a toalety, dětem má sloužit také sauna. Vysoké požadavky na hygienu zajišťuje moderní úpravna vody.

328558_170037__MG_0306_2.jpg

Nový sektor šaten a sprch je přitom projektován tak, aby mohl sloužit i jako bezbariérový přístup do hlavního bazénu pro tělesně handicapované. Křížení obou návštěvnických skupin je vyloučeno provozním řádem bazénu – jinou návštěvní dobou.

Nová část interiéru plaveckého areálu však není jedinou změnou, která se projevila na jeho podobě. Podle zástupce starostky pro majetek Alexandera Bellu je součástí projektu také přístavba budovy areálu, která by měla sloužit jako nové občerstvení pro venkovní bazén.

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_9483

Vyjádření radních MČ Praha 3 k teroristickým útokům v Paříži dne 13. 11. 2015

16. 11. 2015
DSC_3785

Zdravá snídaně v Lupáčovce představila medové delikatesy

23. 11. 2015
Tabor

Radnice podpořila teoretickou přípravu táborů

27. 11. 2015
Další zprávy
Login