Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Vyjádření radních MČ Praha 3 k teroristickým útokům v Paříži dne 13. 11. 2015

Radní MČ Praha 3 hluboce soucítí s obětmi teroristických útoků, pozůstalými rodinami, všemi obyvateli Paříže a celé Francie.

Tento jednoznačně odsouzeníhodný čin, který otřásl v pátek 13. 11. 2015 celým světem, je jedním z nejtragičtějších v poválečných dějinách Evropy a hluboce zasáhl nás všechny bez výjimky.

Jsme za jedno v tom, že v boji proti terorismu nelze dělat ústupky, protože zlu je třeba se vždy postavit. Přestože humanismus, lidskost a soucit mají jednoznačně místo v našem bytí, nesmí být chápány jako slabost. Evropské hodnoty jsou postaveny na pevných základech a jsme na ně právem pyšní. Proto se chceme vyjádřit podporu opatřením, která nám je pomohou zachovat. Terorismus, zákeřné útoky a nesvoboda občanů jsou pro nás nepřijatelné.

Vladislava Hujová

Alexander Bellu

Ivan Holeček

Jan Materna

Lucie Vítkovská

David Gregor

Jaroslava Suková

Michal Papež

Irena Ropková

Výpis všech článků

Další zprávy

DSC_3785

Zdravá snídaně v Lupáčovce představila medové delikatesy

23. 11. 2015
Tabor

Radnice podpořila teoretickou přípravu táborů

27. 11. 2015
stom_splnenych_prani

Podpořte akci Strom splněných přání

27. 11. 2015
Další zprávy
Login