Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Palečkova předškolka nabízí volná místa

Dobrá zpráva pro rodiče, kterým se nepodařilo přihlásit dítě do školky: Palečkova předškolka může přijmout od září ještě několik dětí.

Toto unikátní předškolní zařízení, které provozuje už druhým rokem mateřské centrum Paleček s podporou městské části Praha 3  je určeno  dětem už od 2,5 let. Sídlí v základní škole na náměstí náměstí Jiřího z Poděbrad. Od pondělí do čtvrtka, tedy čtyři dny v týdnu, od půl osmé do 11.30 hod. (či do 12.15 hod. i s obědem) o děti pečuje kvalifikovaný pedagog a jeden z rodičů dětí. Rodiče se v této službě střídají, každý má službu jeden den v měsíci. 

Cena  školky je  3 000 Kč měsíčně za 4 dny v týdnu a 1 500 Kč měsíčně za  2 dny v týdnu. Je možné přikoupit i obědy. Více informací na www.rcpalecek.cz  nebo e-mail: liskova.jana@seznam.cz

Výpis všech článků

Další zprávy

omnilab

Odběry krve v Jeseniově ulici

30. 08. 2011
omnilab

Odběry krve v Jeseniově ulici

30. 08. 2011
Rokycanova_Prokopova_2

Nepřehledná křižovatka prošla dočasnou úpravou

30. 08. 2011
Další zprávy
Login