Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Novou starostkou Prahy 3 byla zvolena Vladislava Hujová

Praha 3 má nové vedení. Na včerejším ustavujícím zasedání zastupitelstva jej zvolili noví zastupitelé. Starostkou městské části byla v tajném hlasování zvolena sedmačtyřicetiletá ekonomka Vladislava Hujová (TOP 09).

Jejími zástupci byli zvoleni  Josef Heller (TOP 09), Tomáš Kalousek (TOP 09), Jiří Matušek (ODS) a Pavel Sladkovský (ODS). V devítičlenné radě městské části dále zasednou  jako neuvolnění členové Barbora Hanychová (ODS), Ondřej Pecha (ODS), Jan Srb (TOP 09) a Jan Vokál (TOP 09).

Životopis starostky Vladislavy Hujové

Nová první dáma žižkovské radnice Ing. Vladislava Hujová se narodila v roce 1963 v Ústí nad Labem. V Praze 3 žije od roku 1982, kde také vystudovala obor ekonomicko-matematické výpočty na Vysoké škole ekonomické.

V letech 1986 až 1990 pracovala jako systémová inženýrka Bytového podniku v Praze 3. Na počátku devadesátých let spolupracovala na zakládání Svazu měst a obcí a v rámci této instituce byla členkou vládní komise pro řešení bytové politiky.

Od roku 1991 se věnuje ekonomickému a organizačnímu poradenství. V roce 2002 působila v Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových ve funkci ředitelky hospodářsko-správního odboru.

Před vstupem do TOP 09 nebyla Vladislava Hujová členkou žádné politické strany.

Výpis všech článků

Další zprávy

plakatzapis_1

ZŠ Lupáčova pořádá dne 7.12. Den otevřených dveří

12. 11. 2010
plakatzapis_1

ZŠ Lupáčova pořádá dne 7.12. Den otevřených dveří

12. 11. 2010
sin_slavy_2

SK ZŠ Jeseniova oslavil 50 let výročí založení a vyhlášení atleta roku 2010

22. 11. 2010
Další zprávy
Login