Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Nová mateřská škola na Jarově přijímá děti k zápisu

Od 1. dubna plánuje městská část zahájení provozu nové mateřské školy Jarov, která byla postavena v areálu Základní školy V Zahrádkách (nově ZŠ a MŠ Jarov). Mimořádný zápis do nové školky proběhne 11. a 12. února, přihlášky si rodiče mohou vyzvedávat již nyní.

141135_61252_MS_Zerotinova.jpg

Stavba nové školky, která bude podle radní pro školství Jaroslavy Sukové zajišťovat provoz celoročně, včetně letních prázdnin, byla zahájena v roce 2014 v areálu ZŠ V Zahrádkách (nově ZŠ a MŠ Jarov). V blízkosti školy nyní stojí dvoupodlažní objekt s venkovní terasou, který může navštěvovat 112 dětí. Sloužit jim zde bude velká jídelna, která bude kromě stravování fungovat také jako pracovna pro výtvarné činnosti, a v horním patře pak děti mohou využívat herny a ložnice s vlastním sociálním zařízením. Nová školka není vybavena vlastní kuchyní, jídla se budou dovážet z přilehlé základní školy. Na školní zahradě děti kromě multifunkčního hřiště a altánů najdou také čtyři pískoviště.

Rodiče mohou 11. a 12. února zamířit s dětmi k mimořádnému zápisu do mateřské školy, a to vždy od 13.00 do 17.00 hodin do budovy základní školy Jarov. „Zájemci o umístění tříletých a starších dětí s trvalým pobytem na území třetí městské části si mohou vyzvednout přihlášku již nyní v ředitelně základní školy,“ upřesňuje ředitel ZŠ a MŠ Jarov Stanislav Šebl. 

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_0051

Předškoláci z MŠ Libická dostali reflexní vesty

09. 02. 2015
IMG_0954

Městská část Praha 3 se prezentuje na veletrhu cestovního ruchu Holiday World

20. 02. 2015
antifetfest_MG_3297

Osmý ročník AntiFETfestu je zde! Školní týmy mohou přihlašovat svá díla

20. 02. 2015
Další zprávy
Login