Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Městská část Praha 3 se prezentuje na veletrhu cestovního ruchu Holiday World

Včerejším dne počínaje až do 22. února se koná mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World, kde se představuje celkem 800 vystavitelů z 50 zemí. Třetí městská část se na veletrhu prezentuje jako jediná z celé Prahy.

254509_131420_IMG_0957.jpg

Veletrh se v areálu holešovického Výstaviště koná již počtyřiadvacáté a za tu dobu se stal vyhledávanou akcí. Prostřednictvím expozic můžou návštěvníci procestovat téměř celou Českou republiku a získat tip, kam vyrazit na dovolenou. Zároveň mohou také načerpat další informace o exotických zemích nebo o gastronomickém zařízení, kde můžou ochutnat delikatesy tamějšího kraje.

Praha 3 má na veletrhu svůj stánek a představuje „pražský Montmartre“, který nabízí návštěvníkům spoustu různorodých aktivit – zhlédnout expozice Armádního muzea Žižkov, vychutnat si mysteriózní atmosféru chrámu Nejsvětějšího srdce Páně, načerpat žižkovské klima v místních restauracích nebo hudebních klubech.

Městská část Praha 3 má za cíl během veletrhu seznámit veřejnost se všemi památkami a zajímavostmi, které se nacházejí na jejím území, včetně snahy dosáhnout zápisu kostela Nejsvětějšího srdce Páně na seznam UNESCO.

Výpis všech článků

Další zprávy

antifetfest_MG_3297

Osmý ročník AntiFETfestu je zde! Školní týmy mohou přihlašovat svá díla

20. 02. 2015
IMG_9062

Nejmladší házenkáři KNH Spoje Praha vybojovali cenné 7. místo

25. 02. 2015
IMG_07

Radnice diskutovala s veřejností o Jeseniově 38

25. 02. 2015
Další zprávy
Login