Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Na Parukářce se pochodovalo s mammahelpkami

Téměř dvoukilometrovou trasu po Parukářce absolvovali v sobotu 8. října účastníci pochodu, který pod názvem „Vyšlápněte si pro zdraví“ organizovalo sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu Mamma HELP. Akce proběhla pod záštitou starostky Vladislavy Hujové, která nechyběla ani na jejím zahájení.

„Nenechte nás v tom samotné“ bylo mottem pochodu, jehož druhý ročník se konal první říjnovou sobotu na čtyřech místech v republice – v Olomouci, Zlíně, Hradci Králové a v Praze na Parukářce. Jeho cílem bylo vyjádřit podporu a sympatie pacientkám, které bojují s rakovinou prsu. „Nemělo by se ale zapomenout na rodiny nemocných, které ženám poskytují důležitou pomoc a zázemí, ani na organizace, jež jim pomáhají překonat velmi těžké životní období. I ty je potřeba v jejich úsilí podpořit,“ uvedla starostka Vladislava Hujová.

Trasu parkem si chodci vyzkoušeli s nordic walking holemi, které si mohli zdarma zapůjčit. Připraven byl i bohatý doprovodný program – na pódiu vystoupila skupina Country Ladies a své umění předvedly mažoretky formace Zlatá Praha. Rodinné a kulturní centrum Nová Trojka se svými tvůrčími dílnami postaralo o zábavný program pro děti.

Výpis všech článků

Další zprávy

radnice_005

Volby do Senátu Parlamentu České republiky

15. 10. 2012
Bez obrázku

Vyhlášení grantových témat pro rok 2013

15. 10. 2012
Bez obrázku

Žižkovská radnice stále myslí na seniory jubilanty i na vítání nových občánků

16. 10. 2012
Další zprávy
Login