Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Česká komise pro UNESCO děkuje ZŠ Lupáčova

Vážená paní starostko, v prestižní síti padesáti českých přidružených škol UNESCO aktivně pracuje též Základní škola Lupáčova. Dovolte mi, abych jménem České komise pro UNESCO ocenil záslužnou práci této školy a poděkoval jejímu řediteli a dalším pedagogům za aktivní naplňování cílů přidružených škol UNESCO.

335329_172191_IMG_1635.jpg

Přidružené školy UNESCO se zaměřují na závažné světové problémy, na ochranu lidských práv a demokracii, na ekologii a ochranu životníhoprostředí i rozvoj interkulturní a mezikulturní spolupráce. Jsme velmi rádi, že sedaří v posledním období aktivizovat činnost celé sítě. To je mimořádně důležité v dnešní době, kdy události jednoznačně ukazují aktuálnost myšlenek a ideálů UNESCO a nutnost jejich začleňování do výchovy mladégenerace.

Pevně věřím, že Základní škola Lupáčovai v budoucnu bude i díky podpořeVašeho úřadu důležitousoučástí české sítě přidružených škol UNESCO a těším se na další spolupráci.

Dovolte mi, abych Vám popřál do nového roku hodně pracovních  úspěchů, zdravía osobní spokojenosti.

Se srdečným pozdravem

Karel Komárek vedoucí tajemník

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_3493

K zápisu do prvních tříd žádný stres nepatří

22. 01. 2016
Crazy_oh_MG_3392

Veletrh Prázdniny na Trojce

25. 01. 2016
zuby

Děti ze škol Prahy 3 se učí správné technice čištění zubů

25. 01. 2016
Další zprávy
Login