Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Pavel Hurda

člen RMČ a ZMČ Praha 3

 

V den svých 60. narozenin byl do stavu „čestných občanů“ Prahy 3 povýšen radní Pavel Hurda „u příležitosti životního jubilea a za významnou a dlouholetou práci ve prospěch třetí městské části, zvláště v oblasti kultury“.

Své šedesátiny oslavil nejen na radnici, kde je již druhé volební období zastupitelem a s níž úzce spolupracoval rovněž jako ředitel SKM Praha 3 (v letech 1995–2000), ale také v Paláci Akropolis, jehož je vlastníkem a který se především jeho zásluhou vypracoval na jedno z nejvýznačnějších pražských kultuních center současnosti.

Sdílet:

Anežka Hesová

09. 05. 2006

Výpis všech článků

Další osobnosti v knize cti

Bez obrázku

Oldřich František Korte

07. 08. 2006
Bez obrázku

Karel Cudlín

30. 01. 2007
Bez obrázku

Věra Nováková-Brázdová

06. 02. 2007
Login