Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Dotazy radnímu - Jiří Ptáček

Zodpovězeno 13. 06. 2023  | zasláno 13. 06. 2023  | Ludvík Hájek

Radniční noviny

Dobrý den, zajímalo by mě, proč dlouhodobě / dotaz jsem psal v roce 2021/ válcuje koalice opozici v oblasti Forum zastupitelů v počtu příspěvků. Červen : ze šesti příspěvků jeden opoziční / asi aby byla vyváženost tak je na prvním místě /. Děkuji L.Hájek

Odpověď radního, 13. 06. 2023

Vážený pane Hájku,

ve skutečnosti je to tak, že každý zastupitel má nárok publikovat maximálně čtyři příspěvky ročně a to bez ohledu na to, zda je představitelem koalice či opozice. Pokud máte dojem, že koalice se vyjadřuje častěji, je to pravděpodobně tím, že její představitelé mají větší chuť sdělovat své názory a této možnosti komunikace s občany aktivně využívají. Podrobná pravidla zveřejňování názorových textů v Radničních novinách jsou ukotvena v dokumentu schváleném Radou MČ Praha 3 s názvem "Pravidla městské části Praha 3 pro zajištění informovanosti občanů". Celý dokument najdete na webu radnice.

Přeji pěkný den. Jiří Ptáček

Máte jiný dotaz na radního?

Pokud jste v dotazech nenalezli žádnou otázku na téma, které Vás trápí či zajímá, neváhejte zaslat Váš vlastní dotaz.

Jak to funguje?

Zaslat nový dotaz
Login