Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Dotazy radnímu - Jiří Ptáček

Zodpovězeno 25. 04. 2022  | zasláno 21. 04. 2022  | Matěj Maruš

Přejmenování ulice Koněnova

Dobrý den pane Ptáčku, měl jsem pouze otázku, na jaký název hodláte přejmenovat ulici Koněnovu v Praze 3? Pokud byste mohl do svých návrhu i našeho největšího českého génia minulého století Járu Cimrmana(například: Cimrmanova,Cimrmanova třída) velmi bych to uvítal, on by si to zasloužil! Matěj M.

Odpověď radního, 25. 04. 2022

Dobrý den, pokud k přejmenování skutečně dojde, nejvíce se kloníme k názvu Hartigova. Hartig byl prvním starostou Žižkova a doposud se zde podle něj žádná ulice nejmenuje. Současně ho považujeme za osobu, která by nebyla kontroverzní.

Jiří Ptáček

Máte jiný dotaz na radního?

Pokud jste v dotazech nenalezli žádnou otázku na téma, které Vás trápí či zajímá, neváhejte zaslat Váš vlastní dotaz.

Jak to funguje?

Zaslat nový dotaz
Login