Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Dotazy radnímu - Jiří Ptáček

Zodpovězeno 29. 06. 2022  | zasláno 28. 06. 2022  | Natálie Bozděchová

Orebitská 616/9

Dobrý den, zajímalo by mě co mám dělat se "soukromým" klubem ve kterém se vcelku bez problému prodávají drogy... naším domem prochází množství lidí, kteří zde konzumují co Vás napadne, dost často používají společnou chodbu jako toaletu nebo ubytovnu...policie o tom ví - neděje se nic. Musím podotknout, že při roztržkách návštěvníků klubu se nám už několikrát stalo, že policie po zavolání ani nepřijela. Majitelky prostoru to nezajímá a nehodlají s tím cokoliv dělat. V domě bydlí rodiny s dětmi a nikdo z nás se tu necítí bezpečně. Děkuji za jakoukoliv radu. N.B.

Odpověď radního, 29. 06. 2022

Dobrý den,
Praha 3 spadá v oblasti potírání drogové problematiky pod Obvodní ředitelství policie Praha III. Zde byl vytvořen takzvaný TOXI TÝM, který podléhá vedení npor. Mgr. Bc. Milana Picka. Jeho email je milan.picek@pcr.cz.
Od letošního roku byla na naši městskou část rozšířena i působnost dalšího policejního útvaru a tím je tým „Krystal“. Pokud byste chtěla, abych oběma útvarům Vaši zkušenost předal, pošlete mi podrobnější informace na můj email ptacek.jiri@praha3.cz. Samozřejmě se můžete obrátit i přímo na zmíněného Milana Picka a nebo na všeobecně známou linku 158.

Máte jiný dotaz na radního?

Pokud jste v dotazech nenalezli žádnou otázku na téma, které Vás trápí či zajímá, neváhejte zaslat Váš vlastní dotaz.

Jak to funguje?

Zaslat nový dotaz
Login