Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Dotazy radnímu - Bc. Jan Bartko

Zodpovězeno 10. 01. 2022  | zasláno 04. 12. 2021  | Věra Fischerová

Autobusová linka 101

Vážení zastupitelé Prahy 3 Ulice U rajské zahrady a Slavíkova je už dlouhou dobu velmi hlučná, díky obrovskému množství aut. Hluk zvyšuje prudký kopec a dlažba. Již doteď bylo obtěžující ho snášet. Aby toho nebylo málo, tak nevím z jakého důvodu, tady jezdí autobus. V místech, kde je na dosah z obou stran hromadná doprava /tramvaje,metro/. Neustále se holedbáte, že vše děláte pro blaho lidí a chcete aby se na trojce krásně žilo. Jenže tahle nesmyslná akce způsobila pravý opak. Život na takhle frekventované ulici je utrpení. Byla bych ráda, kdyby jste ještě přehodnotili nutnost této autobusové linky. Celá léta jsme se bez ní krásně obešli. S pozdravem Fischerová .

Odpověď radního, 10. 01. 2022

Dobrý den, omlouvám se, ale fakticky dotaz směřuje na kolegu O. Ruta, který má v gesci dopravu a dokáže tak odpovědět nejlépe. Za sebe řeknu, že respektuji a souhlasím, že na obyvatele, kteří bydlí přímo u trasy autobusu, to může mít nepředpokládané dopady, ale souhrnně je nově zřízená linka pro obyvatele celé P3 přínosem.  Tudy k položení otázlky správnému radnímu: https://www.praha3.cz/samosprava/rada/clenove-rady-a-jejich-kompetence/mgr-ondrej-rut/dotazy-radnim

Máte jiný dotaz na radního?

Pokud jste v dotazech nenalezli žádnou otázku na téma, které Vás trápí či zajímá, neváhejte zaslat Váš vlastní dotaz.

Jak to funguje?

Zaslat nový dotaz
Login