Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Obecní byty formou aukce

Městská část Praha 3 pronajímá bytové jednotky, které nejsou vhodné pro bytovou politiku MČ Praha 3, formou elektronické aukce ke komerčnímu nájmu.

Realizaci výběrového řízení na pronájem bytových jednotek formou elektronické aukce zprostředkovává a zajišťuje společnost GAVLAS, spol.s.r.o., IČO 60472049, se sídlem Praha 1, Politických vězňů 1272/21, PSČ 110 00 (dále jen ,,poskytovatel´´)

Více informací i výsledky dosud proběhlých aukcí můžete nalézt na

www.internetove-drazby.cz


Pronájem bytových jednotek formou elektronické aukce — 4. výběrové řízení

Pro podrobnější informace k jednotlivým bytům i k elektronické aukci prosíme kontaktujte Ing. Zdeňka Břeha, zdenek.breh@gavlas.cz, +420 777 721 509, +420 221 666 666

Lhůta pro podání přihlášek začíná 5. 4. 2024 a končí 25. 4. 2024 v 18.00 h.


Účastnit aukce se mohou pouze fyzické osoby — občané ČR, členského státu Evropské unie, Ukrajiny nebo členského státu ESVO, tj. Lichtenštejnska, Švýcarska, Norska a Islandu.

Přihlášky lze podat

  • poštou v průběhu celé lhůty pro podání přihlášek do sídla poskytovatele na adresu GAVLAS, spol. s r.o., Politických vězňů 1272/21, 110 00 Praha 1, tak aby byly doručeny Poskytovateli ve lhůtě pro podání přihlášek, nebo

  • osobně v sídle Poskytovatele na výše uvedené adrese, a to v pracovní dny (vyjma pátku) od 10 do 17 h, v pátek od 10 do 15 h a v poslední den lhůty pro podávání přihlášek, tj. dne 25. 4. 2024 do 18 h, nebo

  • elektronicky tak, že na Czech POINTu požádá o převod podepsané přihlášky do elektronické podoby (tzv. autorizovaná konverze) a nechá uložit do datové schránky poskytovatele GAVLAS, číslo datové schránky: xph35a6, ve lhůtě pro podání přihlášek, nebo

  • elektronicky tak, že scan vlastnoručně podepsané přihlášky pošle přes svoji datovou schránku do datové schránky poskytovatele GAVLAS, číslo datové schránky: xph35a6, ve lhůtě pro podání přihlášek, nebo

  • elektronicky tak, že přihlášku podepsanou svým uznávaným elektronickým podpisem zašle do datové schránky poskytovatele GAVLAS, číslo datové schránky: xph35a6, ve lhůtě pro podání přihlášek.

Složení jistoty

Jistota je stanovena pro všechny účastníky ve stejné výši, bez ohledu na objekt jejich zájmu. Výše jistoty je 30 000,- pro celé výběrové řízení. V rámci výběrového řízení může účastník vydražit pouze jeden byt k pronájmu.

Jistoty se skládají prostřednictvím aukční peněženky. Nabitím aukční peněženky se rozumí složení finančních prostředků na stanovený účet.

Přihlášku do aukce a více informací naleznete na stránkách poskytovatele:

www.internetove-drazby.cz

Přihláška a podmínky výběrového řízení

Aktuální nabídka — 4. výběrové řízení

Login