Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Obecní byty formou aukce

Vybrané byty vhodné ke komerčnímu nájmu nabízí MČ Praha 3 formou elektronických aukcí.

Další elektronickou aukci pronájmu bytů připravujeme.


Pronájem bytových jednotek formou elektronické aukce — XIII. výběrové řízení

Městská část Praha 3 pronajímá bytové jednotky, které nejsou vhodné pro bytovou politiku MČ Praha 3, formou elektronické aukce.

Realizaci výběrového řízení na pronájem bytových jednotek formou elektronické aukce zprostředkovává a zajišťuje společnost  GAVLAS, spol.s.r.o., IČO 60472049, se sídlem Praha 1, Politických vězňů 1272/21, PSČ 110 00 (dále jen ,,poskytovatel´´)

Lhůta pro podání přihlášek začíná v úterý 8. 11. 2022 a končí ve středu 23. 11. 2022 v 18 h.


Přihlášky lze podat

  • poštou v průběhu celé lhůty pro podání přihlášek do sídla poskytovatele na adresu GAVLAS, spol. s r.o., Politických vězňů 1272/21, 110 00 Praha 1, tak aby byly doručeny Poskytovateli ve lhůtě pro podání přihlášek, nebo

  • osobně v sídle Poskytovatele na výše uvedené adrese, a to v pracovní dny (vyjma pátku) od 10 do 16 h a v pátek od 10 do 15 h. V poslední den lhůty pro podávání přihlášek, tj. dne 23. 11. 2022 je možné odevzdat přihlášky pouze osobně do sídla Poskytovatele, tj. GAVLAS, spol. s r.o., Politických vězňů 1272/21, 110 00 Praha 1, a to v době od 10 do 18 h, nebo

  • elektronicky tak, že na Czech POINTu požádá o převod podepsané přihlášky do elektronické podoby (tzv. autorizovaná konverze) a nechá uložit do datové schránky poskytovatele GAVLAS, ID datové schránky: xph35a6, ve lhůtě pro podání přihlášek, nebo

  • elektronicky tak, že podepsanou přihlášku nechá na Czech POINTu zkonvertovat do elektronické podoby a tuto konverzi zašle do datové schránky poskytovatele GAVLAS, ID datové schránky: xph35a6, ve lhůtě pro podání přihlášek, nebo elektronicky tak, že přihlášku podepsanou svým uznávaným elektronickým podpisem zašle do datové schránky poskytovatele GAVLAS, ID datové schránky: xph35a6 ve lhůtě pro podání přihlášek.

Složení jistoty

Jistota je stanovena pro všechny účastníky ve stejné výši, bez ohledu na objekt jejich zájmu. Výše jistoty je 30.000,- Kč pro celé výběrové řízení. V rámci výběrového řízení může účastník vydražit pouze jeden byt k pronájmu.

Jistoty se skládají prostřednictvím aukční peněženky. Nabitím aukční peněženky se rozumí složení finančních prostředků na stanovený účet.

Přihlášku do aukce a více informací naleznete na stránkách poskytovatele:

Přihláška a podmínky výběrového řízení

Login