Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Volné nebytové prostory

Volné nebytové prostory pronajímány formou výběrového řízení.

  • Vyhlášení výběrového řízení (dále jen "VŘ") rozhoduje RMČ na základě doporučení komise pro VHČ. Zahájení VŘ je uveřejněno na úřední desce a internetových stránkách MČ Praha 3, a to po dobu třiceti dní.

  • Podání žádosti a její projednání na základě těchto pravidel nezakládá žadateli právní nárok na poskytnutí nebytového prostoru do nájmu, nájem vzniká až platným uzavřením řádně schválené nájemní smlouvy.

  • Obsahem vyhlášení VŘ je určená minimální výše požadovaného měsíčního nájemného, informace o NP, o způsobu využití NP, termín prohlídky, datum ukončení VŘ a způsob podání nabídky a označení obálek.

  • Věnujte prosím pozornost Pravidlům pronajímání nebytových prostor městské části Praha 3 — čl. IV. Výběrové řízení. V případě nedodržení těchto pravidel, bude žádost zájemce z výběrového řízení vyřazena.

  • Na pronájem se vztahují Pravidla pronajímání nebytových prostor městské části Praha 3. Městská část si vyhrazuje právo odmítnout všechny žádosti a dále žádosti, které nebudou obsahovat potřebné údaje.

Žádost musí obsahovat:

  • číslo nebytového prostoru a adresu,

  • výši nabízeného nájemného v Kč za m2 a rok, která nesmí být nižší než nabízená výše nájmu,

  • popis činnosti, kterou budete v daném prostoru provozovat,

  • vaše jméno, příjmení/název, datum narození/IČO, adresu bydliště/sídlo, telefonní kontakt a e-mail.

Vyplněnou žádost můžete doručit na Úřad městské části Praha 3, Havlíčkovo nám. 9, Praha 3, a to pouze v listinné podobě — uzavřené obálce s viditelným označením čísla výběrového řízení a uvedením odesílatele.

Žádost projedná na svém nejbližším zasedání komise pro vedlejší hospodářskou činnost. Po schválení žádosti Radou bude s žadatelem uzavřena nájemní smlouva.

2icon-upozorneni1-blackNa pronájem se vztahují Pravidla pronajímání nebytových prostor městské části Praha 3. Městská část si vyhrazuje právo odmítnout všechny žádosti a dále žádosti, které nebudou obsahovat potřebné údaje.

Časté otázky a odpovědi

Pravidla a formuláře ke stažení

bližší informace

Aktuální nabídka

NP č. 15-Olšanská 7 (5)

Ordinace — Olšanská 2666/7, Praha 3 — Výběrové řízení č. 1039

Pronájem nebytového prostoru NP č. 15 o celkové velikosti 34,70 m2 ve třetím podlaží polikliniky Olšanská

15. 04. 2024
7

Obchodní a skladové prostory — Ambrožova 1/2408 — Výběrové řízení č. 1038

Pronájem nebytového prostoru č. 101 (obchodní) a č. 102 (skladové) o velikosti 11,40 m2 a 10,10 m2 v 1. nadzemním a v 1. podzemním podlaží domu.

03. 04. 2024
Login