Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

ZŠ, Lupáčova 1/1200

ředitel: Ing. Milan Hausner
tel.: 222 720 669
e-mail: hausner@lupacovka.cz
web: www.lupacovka.cz
vzdělávací program: vlastní - Lupáčovka

kapacita školy: 735
aktuální počet tříd a žáků: 24/600

Škola v síti UNESCO ASP NET, člen Asia Europe Class­room Network, fakultní škola PedF UK, zaměřená na jazyky (od 1. roč. první cizí jazyk, od 3. roč. nejméně 3 hod./týdně, od 5. roč. druhý jazyk - Aj, Nj, Fj, Šj, rodilí mluvčí - Šj, Aj), digitální technologie a projektovou výuku pro různé skupiny žáků. Výměnné a poznávací zájezdy, cyklistické a lyžařské kurzy. Opakovaně získán Pohár starosty Hartiga pro nejvšestrannější školu Prahy 3.

Vybavení: rekonstruovaná budova, vstupy, tělocvičny, laboratoře, e-learningové portály pro domácí přípravu, interaktivní technologie ve všech třídách, všechny třídy připojeny k internetu a vybaveny projekční technikou.

Zájmová a mimoškolní činnost: více než 90 hodin zájmové činnosti - jazyky, informační gramotnost, divadlo, výtvarné kroužky, sporty, rukodělné aktivity.

Školní družina: od 6.30 do 17.30 hod.

Školní jídelna: výběr z 2 jídel.

Výpis všech článků

Další zprávy

Bez obrázku

Komplexní údržba komunikací v roce 2008

14. 03. 2008
Bez obrázku

INFORMACE PRO KLIENTY Pražské správy sociálního zabezpečení

18. 03. 2008
Bez obrázku

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 3

21. 05. 2008
Další zprávy
Login