Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

ZŠ Chmelnice, K Lučinám 18/2500

ředitel: Mgr. Bc. Václav Havelka
tel.: 284 824 709
e-mail: chmelnice@volny.cz
web: www.chmelnice.com
vzdělávací program: Základní škola

kapacita školy: 600
aktuální počet tříd a žáků: 19/402
 
Ekoškola s prohloubenou ekologickou výchovou a ekologickými aktivitami. Výuka Aj od 1. roč. 2 hod./týd., od 3. roč. 3 hod./týd. Od 6. roč. volitelně Nj a 3 hod. Tv. Důraz na výuku informatiky a projektové vyučování. Pro žáky I. stupně školy v přírodě, pro žáky II. stupně tematické pobyty včetně jazykového v Anglii. Škola již potřetí obhájila titul Ekoškola.(cílené aktivity dětí spojené s šetrným chováním k přírodě,třídění odpadů,šetření energiemi a vodou,exkurze do CHKO,čištěni říčky Rokytky,projektové vyučování aj.)

Vybavení: nové multifunkční pracovny, odborné pracovny na výuku jazyků, fyziky, Hv, Vv a technických prací, keramická dílna, 2 velké tělocvičny, sportovní atletický areál a malá sportoviště s pískovištěm a herními prvky.

Zájmová a mimoškolní činnost: Václavské posvícení, Chmelnická lípa, mikulášská besídka, školní akademie, sportovec školy, vodácký kurz či zeměpisná exkurze. Kroužky - keramika, florbal, historický a country tanec, Kutílek, aerobic, mažoretky, flétnový a kytarový soubor.

Školní družina: od 6.30 do 17.30 hod.

Školní jídelna: výběr ze 2 jídel, 3x v týdnu salátový bar.

 

Výpis všech článků

Další zprávy

Bez obrázku

Komplexní údržba komunikací v roce 2008

14. 03. 2008
Bez obrázku

INFORMACE PRO KLIENTY Pražské správy sociálního zabezpečení

18. 03. 2008
Bez obrázku

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 3

21. 05. 2008
Další zprávy
Login