Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Žižkovská radnice pomůže s úklidem dalších chodníků

Městská část Praha 3 rozšíří od příštího týdne úklid chodníků o strojové čištění vybraných komunikací. Do ulic tak bude nasazena další technika s lidmi, které doplní tři čety s malotraktory uklízející přechody a okolí zdravotnických zařízení.

Městská část Praha 3 na pomoc hlavnímu městu, které za úklid drtivé většiny chodníků ze zákona zodpovídá, vyslala s příchodem sněhu tři desetičlenné čety. Od příštího týdne je doplní rozšířené služby odklízecí techniky, které by měly dbát o úklid hlavních spojnic jednotlivých částí Prahy 3. Nasazena bude mimořádně technika s lidmi, která pečuje o údržbu chodníků ve správě městské části. Těch je však jen necelých pět procent z celkové rozlohy. Po víkendu by tak měly být tyto síly nasazeny také na úklid a posyp vybraných komunikací ve správě města.

„Naším cílem je pomoci při údržbě vybraných komunikací. Půjde o ulice, které spojují jednotlivé oblasti městské části,“ uvedl zástupce starosty Pavel Sladkovský.

Výpis všech článků

Další zprávy

vanocni_vystava_1_vyrez

Prodejní vánoční výstava

13. 12. 2010
vanocni_vystava_1_vyrez

Prodejní vánoční výstava

13. 12. 2010
ilustracni

Upřesnění informace o vánočním provozu mateřských škol v Praze 3

13. 12. 2010
Další zprávy
Login