Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Vytíženost kontejnerů kloktex hlídají čidla

Charitativní kontejnery Kloktex jsou nově osazeny monitorovacími čidly. Ta hlídají kapacitu nádob a optimalizují frekvenci svozu.

Charitativní kontejnery Kloktex, které jsou určené ke sběru nepoužíva­ného textilu, oblečení a obuvi, mají podpořit především Fond ohrože­ných dětí Klokánek. Aby náklady spojené s jejich provozem nepřevýšily výnosy z projektu, jsou nově osazeny monitorovacími čidly. Ta hlídají kapacitu nádob a optimalizují frekvenci svozu, čímž zároveň přispíva­jí ke snížení emisí. Nepoužívané oblečení můžete hodit do kontejne­rů Kloktex na několika místech Prahy 3, třeba v ulici Pod Lipami na Jarově nebo u hotelu Olšanka v Baranově ulici. Mapu s jednotlivými stanovišti najdete na kloktex.cz/mapa-kontejneru

Sdílet:

Eliška Stodolová, foto Anežka Hesová

24. 06. 2021

Výpis všech článků

Další zprávy

lustime-s-prahou III

Připojte se k soutěži Luštíme s Prahou 3

24. 06. 2021
mp

Už jste si poslechli podcasty?

25. 06. 2021
včelí úl

Na vodojemu u Flory stojí včelí úly

26. 06. 2021
Další zprávy
Login