Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Výroční schůze Svazu důchodců

Ve velkém sále Středního odborného učiliště na Spojovací se každoročně koná členská schůze Svazu důchodců. Ani letos 11. ledna mezi hosty nechyběla starostka městské části Praha 3 Vladislava Hujová a zastupitelka Jaroslava Suková.

Svaz důchodců patří k největším seniorským organizacím v Praze, jen na členské schůzi místní organizace v Praze 3 se sešlo na 150 aktivních seniorů. Svaz nabízí bohatý program pro své členy, setkání, vycházky po Praze, turistické výlety, pobytové akce, návštěvy kulturních pořadů a mnoho dalšího.

Senioři uvítali možnost diskuze se starostkou, jejich dotazy se týkaly bezpečnosti, práce policie, problémů s nepřizpůsobivými občany. Seniory trápí i vzhled domů třetí městské části  a trvalé problémy s neukázněnými majiteli  psů. Velký potlesk sklidil plán na potírání heren na celém území Prahy 3. “Naší snahou je, aby na území Prahy 3 nebyla žádná herna, náš program je nulová tolerance hazardu,“ uvedla starostka Vladislava Hujová.

Výpis všech článků

Další zprávy

farmarske_trhy_zahajeni_2012_026

Farmářské trhy na Jiřáku vstoupily do nové sezóny

21. 01. 2012
knihovna_2

Místostarosta Sladkovský se postavil proti zrušení knihovny na Chmelnici

21. 01. 2012
chmelnice_3

Děti z Chmelnice se učily ekologicky přemýšlet o nakupování

02. 02. 2012
Další zprávy
Login