Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

V Jagellonské ulici proběhla výsadba stromů

Na začátku listopadu nechala městská část pokácet v této ulici 15 trnovníků akátů. Na místo původních starých stromů a do prázdných rabat byly vysazeny dřezovce trojtrnné, latinsky Gleditsia triacanthos ´Skyline´. Celkem se vysadilo 23 stromů s cílem zachování jednotného rázu ulice.

V Jagellonské ulici již proběhla výsadba na podzim roku 2002, kdy městská část zahájila akci „Obnova uličních stromořadí v Praze 3“. Do této doby se podařilo ve stromořadí v Praze 3 vysadit přes 600 stromů. Městská část bude i nadále investovat prostředky do další dosadby stromořadí, přestože jsou v kompetencích Magistrátu hl. m. Prahy.

V dalším roce proběhne průzkum starých stromů v ulicích, kde proběhla výsadba v rámci I. – V. etapy „Obnovy uličních stromořadí v Praze 3“. Na základě zdravotního stavu, vitality stromů a případných rizik se rozhodne o jejich výměně.

Výpis všech článků

Další zprávy

Vrtulnik_MG_4745

Unikátní český vynález, který testuje i Pentagon, pomáhá mapovat Prahu 3

23. 11. 2011
herna_MG_0987

Praha 3 chce zrušit hazard do konce roku 2014

23. 11. 2011
Vanocni_trhy_021U

Vánoční Jiřák bude žít až do Silvestra

24. 11. 2011
Další zprávy
Login