Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Svaz důchodců Praha 3 během výroční členské schůze se zajímal o dění třetí městské části

Dne 26. února se ve Velkém sále Střední odborné školy stavební a zahradnické konala Výroční členská schůze Základní organizace Svazu důchodců Praha 3, během níž senioři debatovali s představiteli radnice o aktuálním dění v třetí městské části.

255449_131887_IMG_1073.jpg

Během debaty přítomní pokládali starostce Vladislavě Hujové otázky různého charakteru, které svědčily o tom, že se Svaz důchodců Prahy 3 úzce zajímá o aktivitách radnice. Dotazy směřovaly okolo privatizace bytového fondu, nových povrchů chodníků nebo fasád, zejména panelových domů v oblasti dolního Žižkově, rušení loterijních terminálů na území třetí městské části, revitalizací Olšanských hřbitovů, plánovaných změnách v dopravě nebo budování nové knihovny Za Žižkovskou vozovnou.

Na závěr předseda Svazu důchodců Praha 3 František Prášek vyzval účastníky diskuze, že nové prostory v novém klubu v ulici Olšanská 7, které slouží seniorům od loňského roku, jsou sice kapacitně menší, nicméně mají všichni větší svobodu navštěvovat a scházet se v klubu kdykoli, ne jen jednou týdně, jako tomu bylo v minulosti. František Prášek veřejnou sešlost nakonec zakončil: „Jsme velmi rádi, že nacházíme pomoc u městské části, která nám poskytuje nejen finanční podporu na akce, ale projevuje i zájem o nás a našich aktivitách.“

Výpis všech článků

Další zprávy

Vinohradska_foto

Vinohradskou čeká rekonstrukce, urbanisté zvou na diskusi o její budoucnosti

03. 03. 2015
_MG_7592

Developer ujistil radnici, že vstup na cyklostezku pod Vítkovem podporuje

06. 03. 2015
_MG_4353

Koordinátoři projektu Comenius navštívili ZŠ a MŠ nám. J. z Lobkovic

11. 03. 2015
Další zprávy
Login