Strážníci se vrací na Floru
Obchodní centrum Flora připravuje na sobotu 16. května druhý ročník akce věnované Městské policii hl. m. Prahy.
Akce, která se uskuteční přímo v prostorách centra a jeho okolí, nabídne atraktivní podívanou i zábavu pro všechny věkové kategorie. Návštěvníci se mohou těšit například na ukázky výcviku služebních psů a koní, sebeobrany strážníků nebo speciální vystoupení pejska plemene papillon jménem Kili, který předvede své dovednosti pod vedením zkušené strážnice. Vstup na akci je zdarma.
„Loňský ročník měl velmi pozitivní ohlas a potvrdil nám, že podobné akce mají u našich návštěvníků své místo. Jsme rádi, že můžeme společně s Městskou policií nabídnout opět program, který propojuje zábavu s edukací a přibližuje veřejnosti důležitou práci strážníků,“ říká Zuzana Roubíčková, Marketing Manager OC Flora.