Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Sociální nadační fond pomůže domácnostem příspěvkem na úsporu energií

Nevládní nezisková organizace Sociální nadační fond hlavního města Prahy podpoří domácnosti, ktere potřebují ušetřit na energiích příspěvkem 3000 korun.

Cílem tohoto příspěvku je umožnit domácnostem s nejnižšími příjmy (přibližně 10 % pražských domácností) překlenout současnou energetickou krizi, například pomocí drobných úprav v domácnosti, které jim umožní snížit náklady na energie. Příspěvek je financován z rozpočtu hl. města Prahy a je součástí opatření Pomoc Pražanům. O příspěvek na úsporu energií mohou žádat tyto skupiny obyvatel:

Domácnosti vdov/vdovců pobírajících starobní a vdovský/vdovecký důchod v součtu do 17 000 Kč. Domácnosti, které pobírají či pobíraly v posledním roce přídavek na děti. Domácnosti, které pobírají či pobíraly v posledním roce příspěvek na bydlení nižší než 4800 Kč (medián v roce 2022 na území Prahy). Žádost o příspěvek na úsporu energií můžete podat zde: https://podani.socialninadacnifond.cz/

Výpis všech článků

Další zprávy

ceska-posta

Česká pošta má v plánu zrušit pět trojkových poboček. Praha 3 chce jednat  

31. 03. 2023
posta-pobocky thumb

Městské části v Praze se spojily a vyzvaly Českou poštu k jednání o rušení poboček

03. 04. 2023
joga1 photo Krisýna-Svobodová

Jarní energie v žižkovském Atriu

04. 04. 2023
Další zprávy
Login