Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Radní Prahy 3 se vzdali náhrad na dopravu

Členové rady třetí městské části se včera svým usnesením vzdali náhrad jízdních výdajů na rok 2013. Až dosud se jim tyto náhrady vyplácely ve výši ceny ročního občanského kuponu městské hromadné dopravy v Praze. Pro příští rok činí jeho cena 4 750 korun.

„Radní Prahy 3 nechtějí v době ekonomické recese zatěžovat rozpočet své městské části vyplácením těchto náhrad. V době, kdy se hovoří o výši náhrad ústavních činitelů, je vzdání se náhrad za dopravu naším osobním příspěvkem do diskuse,“ říká starostka Prahy 3 Vladislava Hujová.

Snížení paušálních náhrad jízdních výdajů se týká devíti radních městské části. Na radnici Prahy 3 vládne koalice TOP 09, ČSSD a sdružení Žižkov (nejen) sobě, ve kterém jsou zastupitelé Strany zelených a KDU-ČSL.  

 

Login