Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Krádež šperků

Pomůžete nám prosím s pátráním po dvojici, která je podezřelá z krádeže šperků?

Od začátku února pátrají policisté z místního oddělení Žižkov po dvojici, která je podezřelá z krádeže šperků ve Vinohradské ulici v Praze 3. Muž nejprve vstoupil do prodejny a zaměstnal prodavačku a žena mezitím z prodejního pultu odcizila stojánek se šperky za téměř čtyřicet tisíc korun. Policisté se domnívají, že tato dvojice nepáchala toto protiprávní jednání poprvé, proto se s prosbou o pomoc obrací na veřejnost. Pokud muže a ženu na záběrech poznáváte, ozvěte se prosím na linku 158. Děkujeme.

Celý případ policisté prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, za což pachateli v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Kamerový záznam ke stažení zde (policie.cz).

Sdílet:

por. Mgr. Violeta Siřišťová – PČR

21. 02. 2023

Výpis všech článků

Další policejní okénko

foto 1

V ulici Jana Želivského zasahovali hasiči z několika jednotek u požáru bytu, zachráněny byly dvě osoby

03. 03. 2023
tramvaj-13-MP-Praha

Doutnající tramvaj číslo 13 nevzplála jen díky rychlému zásahu strážníků

07. 03. 2023
foto 1 (9)

Požár bytu v Praze 3 způsobila pravděpodobně technická závada

27. 03. 2023
Login