Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Novou Mateřskou školu Jarov si při dni otevřených dveří přišla prohlédnout řada rodičů

V areálu Základní školy Jarov přivítá 7. dubna nová mateřská škola první děti. Nové prostory školky si ale měli zájemci možnost prohlédnout již 16. března, kdy se tu konal den otevřených dveří.

256922_132663__MG_4444.jpg

Nově vybudovaná mateřinka při Základní škole Jarov má kapacitu 112 míst a od 7. dubna ji začne navštěvovat 41 dětí.  Prostory ještě vonící novotou si v doprovodu ředitele ZŠ Jarov Stanislava Šebla, zástupkyně pro Mateřskou školu Jarov Hany Hlaváčkové a řady rodičů s dětmi prohlédla také starostka Vladislava Hujová.

„Školka je dále od 1. září připravena přijmout všech 33 dětí z Mateřské školy Buková a v případě, že rodiče dětí nebudou mít zájem o toto zařízení, budou děti podle přání rodičů přijaty do jakékoliv vybrané mateřské školy městské části Praha 3,“ uvedla při setkání s rodiči starostka Vladislava Hujová.

V nové MŠ Jarov je dále vyčleněno 30 míst pro potřeby Mateřské školy Chmelnice, v níž zůstane pouze jedna třída školy, a to především pro potřeby dětí před nástupem na základní školu. Zbylá kapacita MŠ Jarov pak zůstává k dispozici při zápisu, který se bude konat 15. a 16. dubna.

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_3768

Rozpočet: Praha 3 ušetří na běžných výdajích, investice zůstávají stejné

17. 03. 2015
IMG_0076

Hřiště pro teenagery otevře freestylová exhibice

20. 03. 2015
IMG_5959

Přihlašte svou školu na Aprílový běh s kuřetem

23. 03. 2015
Další zprávy
Login