Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Spolu to zvládneme

Alexander Bellu (Koalice pro Prahu 3), opoziční zastupitel

Vláda Andreje Babiše po sobě zanechala rozvrácené veřejné finance a naplno roztočenou inflační spirálu. Nebude to jednoduché vládnutí, budeme muset dělat nepopulární opatření, ale věřím, že to spolu zvládneme. Nemalou zásluhu na vítězství má Praha, kde naše koalice získala 40 % hlasů. Po komunálních volbách 2018 byla ODS opět vítězná i na Praze 3. Děkuji všem, že k volbám přišli a dali najevo svůj názor. Dobrý výsledek není náhodou, ale je za ním spousta tvrdé práce mnoha lidí. Celkově je výsledek voleb skvělá zpráva pro občany naší země. Budeme mít konečně zodpovědnou, nepopulistickou vládu a premiéra, za kterého se nebudeme muset stydět. Těším se na spolupráci s Petrem Fialou, který vládu povede. Priority a cíle budoucí vlády jsou jasné. Srazit šílený státní dluh, provést zásadní reformy a brzdit energetickou krizi, která se na nás řítí. Ano, vláda nebude nejspíš populární, protože bude muset dělat kroky, na které nejsou občané naší země zvyklí. Bohužel to je ale důsledek osmi let populisticko-socialistických vlád, které odmítaly šetřit, rozhazovaly naše peníze na volební dárečky a chovaly se naprosto nezodpovědně. Čeká nás těžká doba, ale já věřím, že to zvládneme. Jsem také rád, že nová vláda neplánuje žádný plošný lockdown, nehodlá zavírat podnikatelům jejich živobytí a držet lidi doma. Kdo chce, může se očkovat a chránit sám. Kdo nechce, má na to svaté právo, ale následky si musí nést sám. Jsme individuální bytosti a nepotřebujeme, aby nás stát neustále vodil za ruku. Přeji vám do následujících měsíců vše dobré, a pokud byste cokoliv potřebovali, určitě se mi ozvěte!

Login