Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Rekonstrukce ulic Husitská a Koněvova

Radnice městské části připravuje spolu s Magistrátem hlavního města Prahy a Technickou správou komunikací celkovou rekonstrukci ulic Husitská a Koněvova. Cílem návrhu je úplná rekonstrukce společensky významné obchodní ulice jako součásti moderního městského prostoru s důrazem na rehabilitaci jak významných dopravních a orientačních bodů, tak zajímavých odpočinkových zákoutí s možností posezení a setkávání.

Záměrem rekonstrukce je obnovit kvalitní funkční parter a důstojný prostor pro chodce, automobilové a městské hromadné dopravě ponechat prostor pro průjezd a obsluhu území, parkování řešit parkovacími zálivy, přidat jednu zastávku MHD a navrhnout výsadbu nových stromů v místech, kde je to technicky možné. Součástí řešení je i návrh městského mobiliáře zahrnující umístění nádob na odpad, řešení technické infrastruktury a návrh vhodných povrchů a materiálů.

Od 15. února do 1. března se s architektonickou studií, která zahrnuje i vizualizace budoucího vzhledu, budou moci občané blíže seznámit na následujících místech: vstupní hala Úřadu MČ, kulturní centrum Vozovna a v Městské knihovně v Husitské ulici. Na těchto místech jsou vítány i vaše písemné návrhy a připomínky v připravených boxech. Studie bude zveřejněna také na webových stránkách městské části a webovém portálu www.rekonstrukce-husitska-konevova.cz. Své připomínky a komentáře můžete psát již nyní, první náhledy návrhu jsou zde již umístěny. Těšíme se na vaše náměty.

Lucie Vítkovská
zastupitelka za ODS

Výpis všech článků

Další názory zastupitelů

zabojnik_zdenek

Dotace nesmí jít na aktivismus

01. 02. 2016
mikeska_tomas

Neuvážená demolice MŠ Buková za téměř 3 mil. Kč

01. 02. 2016
ambroz_pavel

Zakleté žižkovské nádraží

01. 02. 2016
Login