Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Který sport je pro dítě ten pravý? Přijďte to zjistit v sobotu do Riegrových sadů

V prostorách Sokola Královské Vinohrady v Riegrových sadech proběhně v sobotu Sportovní akademie Viktorka Žižkov. Přihlašte svě dítě, ať si vyzkouší nejrůznější sporty a objeví tak ten pravý, u kterého vydrží. 

Až třetina dětí v Česku dlouhodobě trpí nadváhou spojenou s nedostatkem pohybu a pandemie tento problém ještě zhoršuje. Proto letos startuje projek Sportovní akademi Viktorka Žižkov, který chce pomoci dětem znovu objevit lásku ke sportu a osvojit si zdravé pohybové návyky.

V jeden den a na jedno místě si děti vyzkouší různé sporty — florbal, atletiku, americký fotbal, kriket, kung fu, sportovní šerm, fotbal a streedance. Přijďte zjistit, který sport je pro vaše dítě ten pravý a najde k němu lásku třeba na celý život.  

Sportovní akademie Viktorka Žižkov proběhne už v sobotu 28. srpna v Sokole Královské Vinohrady v Riegrových sadech. Na sportovní den se můžete registrovat na https://www.fkvz.cz/text/akademie

Více informací o akci najdete v události na facebooku nebo na webu Viktorka Žižkov.

Sdílet:

Eliška Stodolová

24. 08. 2021

Výpis všech článků

Další zprávy

Jan Schütz Klub přátel Žižkova

Předseda Klubu přátel Žižkova Jan Schütz je nově v Knize cti

25. 08. 2021
IMG 8892

Seznamte se s plány na obnovu stromořadí

25. 08. 2021
IMG 1182

Na veletrhu volnočasových aktivit si vybere každý

28. 08. 2021
Další zprávy
Login