Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

13. 11. – Nezištná dárkyně předala prostřednictvím žižkovské radnice dar dětské klinice

Statisícový dar pro Kliniku dětské hematologie a onkologie předala ve čtvrtek 13. listopadu starostka městské části Praha 3 vedoucímu lékaři jednotky transplantace kostní dřeně Doc. MUDr. Petru Sedláčkovi, CSc. a jeho týmu přímo na jejich pracovišti ve fakultní nemocnici Motol. Peníze nepocházely z pokladny Prahy 3, o předání částky požádala první dámu žižkovské radnice jedna obyvatelka naší městské části, která si přála zůstat v anonymitě. Nemalá finanční částka pocházela z majetku, který nabyla v dědickém řízení. Finance budou využity na program rekondičních pobytů malých pacientů a jejich rodin.

Štědré dárkyni městská část i lékaři motolské kliniky jménem všech dětí ohrožených smrtelnou chorobou děkují.

Výpis všech článků

Další zprávy

Bez obrázku

Omezení provozu úřadu na přelomu roku

26. 11. 2008
Bez obrázku

Metropolitní univerzita obdržela prestižní ocenění

02. 12. 2008
Bez obrázku

Starostka pokřtila knihu o architektuře Prahy 3

02. 12. 2008
Další zprávy
Login