Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Naučná stezka Prahy 3

Stezka prostřednictvím 20 panelů představuje vybrané lokality Prahy 3 s cílem poskytnout obraz o její historii, urbanismu, vývoji a charakteru, klíčových změnách zástavby, významných osobnostech a událostech s nimi spojených. Stěžejními časovými okruhy jsou proměny Prahy 3 v 19. a 20. století.

Jednotlivé panely popisují dané místo a okolí, nejzajímavější okamžiky z jeho historie i současnosti, doplněné obrazovým materiálem s popisky.

Panely nejsou číslovány a je tak možné více než 9 km dlouhou trasu stezky rozdělit i na etapy, případně absolvovat její část tramvají.

naučná stezka - mapa

Lokace panelů a překlady textů:

Login