Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Vernisáž výstavy Elisabeth Bauer: Lichtung/Světlina — KC Vozovna

Elisabeth Bauer: Lichtung / Světlina - KCVozovna.cz

Elisabeth ve své tvorbě reflektuje emoce a vytváří umělecká díla a instalace, které reagují na její vnímání života, historie, kultur a jazyků. Fascinuje jí spiritualita, filozofie a víra. Zaměřuje se na introspektivní témata a vnitřní růst. Studuje při tom náboženství a významné i méně známé události a osoby v historii. Přemýšlí také o tom, co pohání lidi a jejich víru. Ráda zkoumá nové možnosti, zejména při hledání souvislostí mezi různými vírami, technikami a disciplínami, a baví ji spolupracovat s jinými umělci – spojovat se s něčím mimo známou komfortní zónu pro možnost vytvořit něco nového a jedinečného. Elisabeth představí svá díla v Kafe Vozovna ve výstavě s názvem Lichtung / Světlina.

5. 9. 2023
od 19:00 do 20:30

Kultura

Kafe Vozovna

Koněvova 2687/164

Praha 3

130 00

Přidat do Google kalendáře
Login